Apie mus


UAB „Montroma“ turi 19-os metų darbo patirtį. Pradžioje bendrovė dirbo kitu pavadinimu, o nuo 2003 metų pasivadino UAB „Montroma“. Bendrovė pirmais metais gamino duris, grindlentes, parketlentes, langus ir balkonų rėmus iš natūralios medienos.

Šiuo metu UAB „Montroma“ gamina iš medžio masyvo įvairių modelių ir atspalvių uosio ir ąžuolo duris, laiptus. Taip pat, mes gaminame statybinės - konstrukcinės medienos ruošinius, įvairias pavėsines, lauko ir vidaus dailylentes ir tvoras.

Taip pat bendrovė gamina virtuvinius, vonios, prieškambario, miegamojo baldus ar atskiras interjero detales iš natūralaus medžio masyvo.

Mūsų bendrovė eksportuoja gaminamą produkciją į Vokietiją, Daniją, Angliją, Islandiją ir Norvegiją. Mūsų pagamintomis parketlentėmis yra išklotos Islandijos oro uosto grindys.

      UAB „Montroma“ stengiasi maksimaliai išpildyti  kiekvieno kliento pageidavimus. Bendrovė garantuoja gerą kokybę ir lanksčias kainas, taikydama įvairias nuolaidas pagamintai produkcijai. Ilgametė gamybinės veiklos patirtis, domėjimasis naujovėmis leidžia išvengti gamybos klaidų, pasiūlyti aukštos kokybės gaminius, bei patyrusių specialistų paslaugas savo klientams.

       Mes padėsime išsirinkti Jums reikalingą produkciją, atliksime visus įrengimo darbus ir suteiksime garantijas.